Çim Ve Toprak Boyası

Prograas Paint 884

ÜRÜN TANIMI:

Su bazlı akrilik emülsiyon esaslı, sararmış, kurumuş çimler ,bitkiler ve toprak alanlar için doğal yeşil renge boyayan organik çim renklendirici boyadır  kır düğün alanları ,hızlı açılması gereken çimlendirilmemiş alanlar için  hızlı ve ideal çözümdür

Bitkilieri doğal yeşil renge boyayan organik çim renklendirici boyadır. İstenen yeşil rengi tonlarında ve ayrıca kırmızı, sarı gibi renklerde’de üretilebilmektedir. BARS çim boyası aynı zamanda kum ve toprak alanlarda’da doğal yeşil rengi vermek için kullanılır. Çim yüzeylerine kolayca yayılır. Yüksek yapışma gücüne sahiptir ve hızlı bir şekilde 2- 3 saat  içerisinde kurur. Çim alanları dört mevsim her iklim koşulunda yemyeşil olur, çim alanının sulama rejiminden ve yağmurdan etkilenmez. İçeriğinde zararlı kimyasallar, ağır metaller ve diğer dolgu maddeleri olmadığından çimlere ve çevreye zarar vermez. BARS çim boyası tamamen su bazlı olup doğa dostudur. VOC içermez, uygulaması son derece basittir.

ÖZELLİKLER :

Tek bileşenli.

Kullanımı kolaydır.

Kullanıma hazır.

Aderansı  yüksektir.

Onarım masraflarını minimize eder.

KULLANIM ALANLARI:

Tamamen sararmış, kurumuş çim alanlarkır düğün salonlarındki sararmış çimler, site bahçeleri, açılış için çimlendirme yetişmeyen toprak alanlar ,Kurumuş bitkiler ,Kumlu alanlar ,Futbol sahalarında kullanılır.

TÜKETİM:

1 lt Çim boyası ile 10-15 m2 lik alan boyanabilir.

AMBALAJ:

1 kg plastik şişe

Copyright © Bars Kimya. Tüm Web Sitesi Hakları Saklıdır.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?